Kurumsal

Buy For Trade 2018 yılından başlayarak günümüze uzanan ticaret yolculuğunda, Avrupa - Asya ve Amerika kıtaları arasında ithalat ve ihracat faaliyetlerini yürütmekte olan köklü bir şirkettir. Buy For Trade güçlü temellere dayanarak kurulan bir ihracat firması olarak kurulmanın yanı sıra var oluş amacı ve hedefleri ile Türkiye'nin dış ticaretine yön vermeyi, kaliteli, uygun fiyat garantili Türk ürünlerini markalaştırmayı misyon edinmiştir.

Buyfortrade; daha iyi bir dünya için tüm gücü ile çalışan tutkulu, bilgili, deneyimli ekibi ile milli üretimi desteklemeyi amaç edinmiştir. 

Kurumsal

Uzun yıllar tecrübe kazandığımız ve bu tecrübeyi her geçen gün artırdığımız, globalde büyük bir marka statüsüne gelecek kaliteli, uygun ve yerli ürünler için emin adımlarla yol almaktayız.

Bursa merkezli faaliyetlerini sürdüren firmamız Buyfortrade'in hedefinde, Türkiye’nin ihracat ağını genişletmek, pazar çeşitliliğini artırmak ve işbirliğinde bulunduğu markaların adını globale taşımak vardır.

 

Değerlerimiz

    Buyfortrade olarak;

- Etik ve Güvenilir bir yönetim anlayışını benimsedik.

- Kalite Odaklı yaklaşım ile sürekli gelişimi hedefledik.

- Etkin Kaynak Kullanımı ile Sürdürülebilir Büyümeyi ilke edindik.

- Çalışanlarına Değer Veren ve en önemli varlığı olduğunu kabul eden bir anlayışla yönetim prensiplerini benimsedik.

- Çevreye ve Topluma Duyarlı davranarak yükümlülüklerini en üst sorumluluk bilinci ile yerine getirmeye söz verdik.

- Nitelikli ve Katılımcı İşgücü ile iş mükemmelliğini amaçladık 

- Müşteri Odaklı olmayı şirket kültürü olarak benimseyerek tüm faaliyetlerini bu kapsamda yürütmeyi seçtik.

    Güven, istikrar, kalite, teknolojik altyapı firmamızın vazgeçilmez değerleridir. Doğal ürünlerimiz ve geri dönüşüm ambalajlar, çevre duyarlılığımızın en belirgin göstergesidir.   

Sahip olduğumuz misyon çerçevesinde üretici firmalar ile birlikte kaliteye ve uygun fiyat avantajına değer veren global hedef kitleye ulaşarak her geçen gün daha fazla etkin olma yolunda önemli adımlar atan Buyfortrade üretici ve ithalatçı arasındaki diyaloğun kesintisiz devamını sağlamak için ihracatın ve üretimin önündeki tüm engellerin kaldırılmasına yönelik faaliyetlerini de güçlü bir şekilde sürdürmektedir.

 

Geçmişten bugüne
değişmeyen tek kural : Güven